נפגעתם בתאונת עבודה? עורך דין מומחה תאונת עבודה הוא האיש עבורכם!

מקום העבודה שבו אתם עובדים הוא מקום שאמור להעניק לכם תחושה של בית. אך בשונה מההרגשה בבית, במקום העבודה יכולות להיות להן סכנות שונות. הרי מדובר על מקום שעובדים בו באותו הזמן עשרות רבות של עובדים. מספיק שלא תשימו לב לעניין קטן, ותמצאו את עצמכם מתמודדים עם סיטואציה לא פשוטה. זוהי הסיבה שבגללה תאונות עבודה קורות כל הזמן, זה לא משנה באיזה תחום אתם עובדים. תאונת עבודה היא כל פגיעה שקורת בזמן העבודה עצמה או בדרך לעבודה. כל עובד שנפגע בעבודה או בדרך אליה יכול לדרוש פיצויים שיאפשרו לו להשתקם בצורה טובה ומהירה.

תביעות תאונות עבודה הן מורכבות

בתאונת העבודה חובת ההוכחה היא עליכם בתור אלה שנפגעו מעניין כזה או אחר. יהיה עליכם להוכיח כי לא הייתה לכם אפשרות להימנע מאותה פגיעה שנפגעתם. אם לא תוכיחו כי אתם עשיתם את אשר מוטל עליכם, לא תהיו זכאים לפיצוי הקבוע בחוק. לפיכך יהיה עליכם לפנות לאיש מקצוע מיומן שיסייע לכם להוכיח את העניין הזה. עורך דין מומחה תאונת עבודה הוא איש מקצוע שחי ונושם את העולם הזה על כל גווניו. תהיו בטוחים שהוא ידע מה צריך לעשות כדי שתוכיחו את מה שאתם נדרשים להוכיח בתביעה עצמה. תזכרו כי אתם לא הולכים ראש בראש מול המעסיק, מבחינתכם אתם דורשים את אשר מגיע לכם.

עורך דין מומחה תאונת עבודה עושה את ההבדל

כאשר התביעה עצמה מתנהלת על ידי עורך דין תאונות עבודה הסיפור יהיה אחר לגמרי. הוא ידע בדיוק מה צריך לעשות בכל נקודת זמן כדי שתקבלו את הזכויות שמגיעות לכם. אם תנהלו את התביעה בעצמכם, מהר מאוד תבינו כי היא גדולה עליכם בכמה מידות. ההתמודדות שלכם תהיה מול עורכי דין ממולחים, כאלה שלא באמת יתקשו לגבור עליכם בכל מיני עניינים שונים. עם עורך דין מומחה תאונת עבודה תוכלו להראות להם כי גם אתם הגעתם מוכנים. בסופה של הדרך תקבלו בדיוק את מה שאתם אמורים לקבל לפי חומרת הפגיעה.

המשיכו להתעסק עם ההחלמה שלכם

זה שאתם דורשים את הפיצוי שמגיע לכם, זה לא אומר שאתם צריכים להשאיר מאחור את ההחלמה. כמעט כל תאונת עבודה תצריך מכם מנוחה וטיפולים שונים עד להחלמה מלאה. רק אחרי שתחלימו לגמרי תהיה לכם האפשרות לדרוש את הפיצוי שמגיע לכם. עורך דין מומחה תאונת עבודה הוא האיש שינהל את כל התביעה, בזמן שאתם תהיו עסוקים בלחזור לעצמכם. אין סיבה שהתביעה מול חברות הביטוח או הגופים האחרים תיקח את מלוא תשומת הלב. גם ככה אתם עמוסים עד מעל הראש עם דברים שונים שאתם צריכים לדאוג להם. יחד עם עורך הדין המנוסה תוכלו לדעת כי לא אמורות להיות לכם סיבות לדאוג.

קרדיט תמונה: freepik