ספרד היא אחד היעדים הפופולריים ביותר עבור גולים ממרוקו

השינוי בחוק יאפשר לאנשים להגיש בקשה לדרכון ספרדי אם הם יכולים להוכיח שהם מתגוררים בספרד כבר 10 שנים.

המועמדים יצטרכו להראות שהם גרים בספרד לפחות 10 שנים, ושהספרדית שלהם טובה מספיק כדי לעבור מבחן שפה. הם גם יצטרכו להוכיח שהם לא ביצעו פשעים בחמש השנים האחרונות.

החוק החדש אמור להיכנס לתוקף ב-1 בינואר 2020, ועשוי להקל על יוצאי מרוקו שרוצים לחיות ולעבוד במדינות אחרות באיחוד האירופי, אך אינם בעלי אזרחות של האיחוד האירופי.

ממשלת ספרד החליטה לאחרונה להעניק דרכונים ספרדיים ליוצאי מרוקו. החלטה זו היא חלק מחוק ההגירה החדש שהוכנס בינואר 2018. החוק אמור לסייע למהגרים המנסים להימלט מעוני ומאבטלה במרוקו.

דרכון ספרדי הוא נכס יקר עבור גולים ממרוקו. זה מאפשר להם לנסוע באזור שנגן, מה שאומר שהם לא צריכים להגיש בקשה לויזה בכל פעם שהם רוצים לבקר במדינה אחרת.

ספרד מעניקה אזרחות ספרדית לאנשים ממוצא מרוקאי מאז סוף שנות ה-90. החוק נוצר במטרה לחזק את הקשרים בין ספרד למרוקו והוא גם סייע לממשלת ספרד בניסיונות הלחימה בטרור. החוק יושם גם על מנת למנוע בעיות עתידיות בהסכמי סחר בין מדינות באיחוד האירופי (האיחוד האירופי).

חשוב שתדעו שיש שתי דרכים להוציא דרכון ספרדי: דרך מוצא או דרך מגורים. אתה יכול ללמוד עוד על זה על ידי קריאת המאמר שלנו על איך אתה יכול לקבל דרכון ספרדי אם אתה גולה ממרוקו.

ממשלת ספרד הקלה על גולים מרוקאים להשיג דרכון ספרדי. החוק החדש, שאושר על ידי הפרלמנט הספרדי ב-28 בפברואר 2018, יאפשר למי שמתגורר בספרד לפחות 10 שנים להגיש בקשה לאזרחות מבלי לוותר על אזרחותם המרוקאית.

מאמר זה עוסק כיצד החוק החדש יעזור ליוצאי מרוקו ומה עליהם לעשות כדי לקבל דרכון ספרדי.

הדבר הראשון שיוצאים ממרוקו צריכים לעשות הוא ללכת לשגרירות מרוקו הקרובה אליהם. לאחר מכן הם יצטרכו להגיש בקשה לאישור מגורים. ניתן לעשות זאת באמצעות מילוי טופס הבקשה והגשתו עם תמונת פספורט, צילום הדרכון והעתק רישיון השהייה המרוקאי. לאחר שהם יקבלו את אישור המגורים שלהם, הם יוכלו להגיש בקשה לתעודת זהות ספרדית ותעודת זהות ממועצת העיר שלהם.

השלב הבא הוא שהם יקבלו תור למרשם הלאומי על מנת לקבל תעודת אזרחות ספרדית, הנדרשת על מנת שיקבלו דרכון ספרדי.

הדרכון הספרדי מציע יתרונות רבים למי שיש לו. זוהי אפשרות טובה עבור אנשים שרוצים לגור בספרד וליהנות מהיתרונות הנלווים למעמד זה.

ספרד היא יעד אטרקטיבי כבר שנים רבות. הסיבה לכך היא האקלים המצוין ואיכות החיים הגבוהה שניתן לחוות שם. זוהי גם מדינה עם כלכלה חזקה והזדמנויות עבודה בשפע, במיוחד בתחום התיירות והבנייה.

הדרכון הספרדי מציע יתרונות רבים למי שיש לו. אחת מהן היא הזכות לחיות בספרד, כלומר ליהנות מכל הפריבילגיות הנלוות למעמד זה, כמו יכולת לעבוד ללא צורך בשום סוג אחר של ויזה או אישור שהייה, קבלת כיסוי רפואי ציבורי, זכויות הצבעה ועוד.

מאמר זה ייתן לך מידע על הליך רכישת דרכון ספרדי ליוצאי מרוקו.

דרכון ספרדי הוא המסמך החשוב ביותר שיש. היא מציעה הרבה הטבות, כמו נסיעות ללא ויזה ליותר מ-180 מדינות, זכות הצבעה והיא גם מספקת דרך קלה להגיש מועמדות לעבודה בספרד.

הצעד הראשון הוא קבלת אישור השהייה שלך בספרד. עליך להיות תושב חוקי בספרד לפחות חמש שנים לפני הגשת בקשה לאזרחות. התהליך לוקח קצת זמן, אבל זה שווה את זה!

ספרד היא מדינה שמאוד קיבלה את פני המהגרים מהעולם הערבי. התרבות והשפה של המדינה הושפעו עמוקות מהעולם הערבי בימי הביניים. למעשה, אומרים שספרדית הייתה שפה מבוססת ערבית לפני שהפכה לשפה רומנטית.

הדרכון המרוקאי אינו תקף לנסיעה לספרד. עם זאת, ישנן דרכים אחרות לקבל דרכון ספרדי כיוצא ממרוקו. לדוגמה, אתה יכול להגיש בקשה להתאזרחות כאזרח ספרדי לאחר שחי בספרד 10 שנים או יותר (כאשר 5 שנים מהן רצופות).

מאמר זה יבדוק את הדרכים השונות להשיג דרכון ספרדי עבור גולים ממרוקו, כמו גם את הדרישות.

ממשלת ספרד מנפיקה דרכונים ספרדיים לאזרחים מרוקאים מאז אמצע שנות ה-90. על מנת לקבל דרכון ספרדי, עליך להיות אזרח מרוקאי ולהיות בעל הוכחת תושבות בספרד. הדרישות הן שאתה חייב להיות מתגורר בספרד במשך חמש שנים לפחות וללא עבר פלילי.

למי שלא עומד בדרישות אלו, ישנן דרכים אחרות לקבל אזרחות או תושבות בספרד. אתה יכול להגיש בקשה לאזרחות דרך מוצא או נישואין, אם אחד מהוריך הוא ספרדי או אם אתה נשוי לאחד. אתה יכול גם להגיש בקשה לתושבות על ידי השקעה של 500,000 אירו בפרויקט מאושר המועיל למדינה, כגון השקעה בפרויקטי נדל"ן או תיירות.

ממשלת ספרד שוקלת חוק שיאפשר לאזרחים מרוקאים להגיש בקשה לדרכון ספרדי. זו תהיה הפעם הראשונה שאזרחות שאינה זו של שותפות האיחוד האירופי בספרד יורשה לרכוש את האזרחות.

לחוק המוצע הזה יהיו השלכות רבות על מרוקו, ספרד והאיחוד האירופי. אחת ההשלכות הללו היא שזה עלול להוביל לעלייה בהגירה ממרוקו לספרד. משמעות נוספת היא שזה עלול להוביל לסיכון מוגבר לטרור מצד אזרחי מרוקו בספרד.

גולים ממרוקו יכולים לקבל דרכון ספרדי אם הם עומדים בדרישות הבאות:

– הם בטח גרים בספרד לפחות שנה.

– עליהם להיות מסוגלים להוכיח שיש להם מספיק אמצעים כלכליים לחיות בספרד.

– עליהם להיות בעלי עבר פלילי נקי.

– אסור להם להוות איום על הסדר הציבורי והביטחון בספרד.

– ולבסוף, עליהם לדבר ספרדית או קטלאנית שוטפת ולעבור את המבחן הנדרש.

ממשלת ספרד שוקלת הצעה להציע סוג מיוחד של דרכון ספרדי לאזרחים מרוקאים המתגוררים בספרד ורוצים לשמור על אזרחותם המרוקאית. זהו מהלך שנועד להגן על זכויותיהם של מרוקאים החיים בספרד, שלעתים קרובות מופלים לרעה משום שאינם נחשבים ספרדים.

חוק חדש זה יאפשר לאזרחים מרוקאים המתגוררים בספרד להיות בעלי אזרחות כפולה, מה שאומר שהם יכולים לבחור בין שמירה על אזרחותם המקורית או קבלת אזרחות ספרדית. אם החוק יעבור, זו תהיה הפעם הראשונה שממשלת ספרד מציעה אזרחות כפולה למרוקאים המתגוררים בחו"ל.