הדרכון הפורטוגלי הוא הדרכון היחיד שמונפק באיחוד האירופי ללא תאריך תפוגה

דרכונים הם סוג של זיהוי שניתן על ידי הממשלה לאזרחיה. הם משמשים כמסמך נסיעה ותעודת זהות.

דרכון פורטוגלי הוא מסמך שניתן להנפיק על ידי ממשלת פורטוגל לאזרחיה. הוא משמש כמסמך נסיעה ותעודת זהות.

הדרכון הפורטוגלי הוא מסמך שמנפיק ממשלת פורטוגל לאזרחיה ולתושביה. הדרכון מונפק לאנשים שהם אזרחי פורטוגל או למי שיש לו תושבות חוקית בפורטוגל.

הדרכון הפורטוגלי אינו דרכון של האיחוד האירופי, אך הוא מאפשר למחזיק בו לטייל בכל אחת ממדינות האיחוד האירופי ללא דרישות נוספות. הדרכון גם מאפשר נסיעה ללא ויזה ליותר מ-150 מדינות אחרות ברחבי העולם, כולל כל מדינות צפון אמריקה ודרום אמריקה.

בעבר אנשים היו צריכים לנסוע לחו"ל כדי להוציא דרכון. כעת, אנשים יכולים להגיש בקשה לדרכון במדינה שלהם והם יכולים לקבל אותו תוך 24 שעות.

הדרכון הפורטוגלי הוא מסמך שמנפיק ממשלת פורטוגל לאזרחיה, ומאפשר להם לנסוע ולהתגורר במדינות אחרות. זה סוג של הזדהות ואזרחות.

הדרכון הפורטוגלי בצבע כחול כהה, כאשר סמל הנשק הלאומי מתנוסס במרכז הכריכה הקדמית. המילים "פטריה" (מולדת) ו"União" (איחוד) רשומות על גבי הסמל.

המילה "Português" מופיעה בפינה השמאלית התחתונה של הכריכה הקדמית, ואחריה שתי שורות: "Passaporte", שמתורגם כ"דרכון"; ו"ברזילאירו", שמתורגם כ"ברזילאי".

הדרכון הפורטוגלי הוא מסמך שמנפיק הרפובליקה הפורטוגלית לאזרחיה שהם אזרחי פורטוגל.

לרוב מדובר בחוברת קטנה, עשויה פלסטיק או נייר, המכילה מידע אישי על המחזיק. יש לו גם תמונה וחתימת המחזיק בעמוד אחד.

המסמך חיוני למי שנוסע מחוץ לאיחוד האירופי וניתן לסרב לו בגבולות מסיבות שונות.

פורטוגל היא אחת המדינות הבודדות באירופה שלא הצטרפו לאזור שנגן. זה אומר שאתה יכול להשתמש בדרכון שלך כדי לנסוע למדינות אחרות באיחוד האירופי, אבל אתה לא יכול להשתמש בו לנסיעות בינלאומיות.

הדרכון הפורטוגלי מונפק על ידי משרד החוץ ותקף ל-10 שנים.

הדרכון הפורטוגלי מונפק על ידי משרד החוץ ותקף ל-10 שנים. תהליך הגשת הבקשה לדרכון פורטוגלי אורך כשישה שבועות. על המבקש להיות בן 18 לפחות, ולהיות בעל מסמכי זיהוי, כגון רישיון נהיגה או תעודת לידה.

הדרכון הפורטוגלי הוא מסמך מעבר בינלאומי המונפק לאזרחי פורטוגל. זה מאפשר למחזיק לנסוע ברחבי העולם. למסמך כריכה ירוקה כהה ועליו רשומות המילים "פאספורטו" ו"פספורטה".

הדרכון הפורטוגלי הוא מסמך מעבר בינלאומי המונפק לאזרחי פורטוגל. זה מאפשר למחזיק לנסוע ברחבי העולם. למסמך כריכה ירוקה כהה ועליו רשומות המילים "פאספורטו" ו"פספורטה".

הדרכון הפורטוגלי הוא מסמך שהונפק על ידי ממשלת פורטוגל לאזרחי פורטוגל. זה מאפשר להם לנסוע מחוץ לפורטוגל ולחזור לארצם.

המסמך בצבע ירוק, המילה "פטריה" רשומה עליו, ובו הסמל הפורטוגזי.

הדרכון הפורטוגלי הוא מסמך נסיעה תקף שיכול לשמש אזרחים פורטוגליים כדי להיכנס למדינות אחרות. זה מונפק על ידי ממשלת פורטוגל וזה דרישה לכל אזרחי פורטוגל, כולל אלה המתגוררים בחו"ל.

הדרכונים הפורטוגזים הראשונים הונפקו בשנת 1815 והם היו בצבע ירוק. הדרכון הנוכחי בצבע כחול ובעל כריכה אדומה. הוא מכיל 32 עמודים הממוספרים ברציפות מ-1 עד 32.

הדרכון הפורטוגלי הוא מסמך שמנפיק ממשלת פורטוגל לאזרחיה, ומאפשר להם לנסוע מחוץ לפורטוגל. זה יכול לשמש גם כהוכחה לאזרחות וזהות. הדרכון נמצא בשימוש מאז 1915.

הדרכון הפורטוגלי הנוכחי הוא חוברת בת 32 עמודים, כולל 4 עמודים לתמונת המחזיק ו-28 עמודים לנתונים אישיים הכוללים: שם, מין, לאום, תאריך לידה (יום/חודש/שנה), מקום לידה (עיר ומדינה), שם האם ושם האב (שם משפחה ושם פרטי), כתובת בפורטוגל (מספר רחוב/שם/מחוז), תאריך הנפקה ותאריך תפוגה.

זהו מסמך המזהה את המחזיק ומאפשר למחזיק לנסוע ולנהל עסקים.

זהו מסמך המזהה את המחזיק. תעודת זיהוי זו מאפשרת למחזיק לנסוע ולנהל עסקים. זה יכול להיות מונפק על ידי פורטוגל או מדינה אחרת, אבל זה חייב להיות מוכר על ידי פורטוגל.

דרכון פורטוגלי הוא תעודת זיהוי רשמית שהונפקה על ידי פורטוגל או מדינה אחרת, אך היא חייבת להיות מוכרת על ידי פורטוגל. הדרכון עוצב כמסמך בינלאומי לשימוש בכל מדינות העולם, עם דפים אינטגרליים משלו לאשרות ויזות וחותמות כניסה/יציאה.