קנדה היא יעד פופולרי עבור מי שמחפש לגור ולעבוד בחו"ל

קנדה היא מדינה פופולרית עבור מהגרים. יש לו מוניטין של מסביר פנים ומגוון. קנדה היא גם אחת המדינות הפופולריות ביותר בעולם, עם למעלה משני מיליון מהגרים החיים בה.

לקנדה יש מערכת הגירה מבוססת נקודות שמעריכה את השכלתו, ניסיון העבודה, כישורי השפה וגורמים אחרים של המועמד, כדי לקבוע אם הם זכאים להגר לקנדה.

תהליך הגשת בקשה לאשרת עבודה לקנדה יכול להיות ארוך ומסובך. המבקש יצטרך להוכיח שיש לו מספיק כסף ושהם הבטיחו תעסוקה בקנדה לפני שבקשתו תיבחן.

על מנת לעבוד בקנדה, תצטרך להיות בעל אישור עבודה. אתה יכול להגיש בקשה לכך במקביל לבקשת הויזה שלך.

ממשלת קנדה הציגה תוכנית חדשה בשם Express Entry אשר נועדה לטפל בכל העיבוד של הבקשה שלך כך שתוכל להתחיל בחייך החדשים בקנדה בהקדם האפשרי.

אתה צריך להיות זכאי לכניסה אקספרס אם אתה בין 18 ל-35 שנים, יש לך לפחות שנתיים של ניסיון בעבודה במשרה מלאה או שנה אחת של ניסיון בעבודה במשרה מלאה ותעודה חינוכית קנדית ממוסד קנדי מוכר, וכן מסוגלים לעמוד בדרישות השפה.

קנדה היא יעד פופולרי לאנשי מקצוע מיומנים מכל רחבי העולם. המדינה מציעה רמת חיים גבוהה והזדמנויות נהדרות לצמיחת קריירה. כדי לעבור לקנדה, צריך קודם כל לקבל אשרת עבודה.

תהליך קבלת אשרת עבודה בקנדה אינו קל ודורש הרבה ניירת ומאמץ. צריך להיות בעל הכישורים הנכונים, לעמוד בדרישות, ואז להגיש בקשה לויזה מתאימה.

השלבים הבאים יספקו הנחיות כיצד לקבל את אשרת העבודה הקנדית שלך:

1) בדוק אם אתה זכאי:

א) עליך להיות בן 18 ומעלה

ב) אתה חייב שיהיה לך מספיק כסף כדי לפרנס את עצמך מבלי להיות נטל על החברה או על הממשלה

ג) חייב להיות לך מספיק כסף לכיסוי שירותי בריאות בקנדה שתקף לפחות שנה אחת לאחר כניסתך לקנדה. 2) הגש בקשה לויזה המתאימה: א) ויזת כניסה אקספרס – אם אתה זכאי במסגרת כניסה אקספרס; אם

למי שאינו אזרח קנדי או תושב קבע, חשוב לדעת שקנדה אינה מציעה אשרות עבודה לזרים.

הדרך היחידה של זרים לקבל אשרת עבודה קנדית היא בחסות מעסיק קנדי והגשת בקשה לאשרת תושב ארעי במדינת מולדתם.

ישנם שלושה סוגים של אשרות תושב ארעי:

– תוכנית ההתנסות הבינלאומית בקנדה (IEC);

– תכנית עבודה ולימודים;

– תכנית העובדים הזרים הזמניים.

לקנדה יש תוכנית ויזת עבודה שנועדה לסייע לעובדים בינלאומיים להגיע לקנדה ולעבוד אצל מעסיק קנדי. אישור העבודה מספק אישור לעובד לחיות ולעבוד בקנדה עבור עבודה ספציפית אצל המעסיק הקנדי שלו.

ממשלת קנדה הציבה דרישות מחמירות הן למעסיק והן לעובד.

על מנת להיות זכאי, על המבקש לקבל הצעת עבודה ממעסיק קנדי מוסמך, חייב להיות בעל מספיק כספים, מיומנויות וכישורים הדרושים למעסיק הפוטנציאלי, אסור שיהווה סיכוני ביטחון או בריאות, ואסור לו להיות פסול לפי הוראות אחרות של חוק ההגירה.

קנדה היא מדינה יפה עם הרבה הזדמנויות למהגרים. עם זאת, זה לא קל לקבל אשרת עבודה לקנדה וזה לא קל כמו לקבל ויזה אמריקאית.

ישנן שתי דרכים עיקריות לקבל אשרת עבודה לקנדה: הראשונה היא דרך מערכת הכניסה האקספרס, שבה ניתן להגיש בקשה למגורי קבע בקנדה. השני הוא באמצעות הגשת בקשה לאישורי עבודה זמניים.

הצעד הראשון בהגשת בקשה לאחת מהוויזות הללו הוא למלא את הטופס המקוון ולספק את כל הפרטים הדרושים על עצמך, על בן/בת הזוג שלך (אם רלוונטי), על ילדיך (אם רלוונטי) ועל רקע ההשכלה שלך.

השלב הבא הוא להגיש את בקשתך באופן מקוון ולאחר מכן להמתין לחישוב הציון שלך על סמך גורמים כגון גיל, רמת השכלה, כישורי שפה, ניסיון בעבודה וגורמים נוספים הרלוונטיים עבורך.

לאחר חישוב הציון שלך תוכנס לאחת משלוש קטגוריות: מאגר המועמדים מי

קנדה היא מדינה מעניינת לעבוד בה. זו מדינה עם הרבה משאבים והזדמנויות. זו גם מדינה שמאוד מסבירת פנים למהגרים, אז זה לא מפתיע שוויזת עבודה לקנדה היא אחת מהוויזות המבוקשות בעולם.

על מנת לקבל אשרת עבודה לקנדה, תצטרכו להגיש בקשה לכך דרך השגרירות או הקונסוליה הקנדית הקרובה אליכם. תצטרך לספק את המידע האישי שלך, כמו גם את היסטוריית התעסוקה שלך ומסמכים אחרים הנדרשים על ידי השגרירות או הקונסוליה. תצטרך גם מעסיק שהסכים בכתב לתת חסות לבקשתך לאשרת העבודה בקנדה ולספק לך תעסוקה ברגע שתגיע לקנדה.

לקנדה יש תמריצים רבים לעובדים מיומנים ולאנשי מקצוע המחפשים הזדמנויות עבודה בחו"ל. תהליך קבלת ויזת עבודה לקנדה יכול להיות מאתגר, אבל עם הטיפים האלה, זה יכול להיות הרבה יותר קל!

ממשלת קנדה הציגה תוכנית חדשה המציעה אשרות עבודה לסטודנטים בינלאומיים שמסיימים לימודים במוסד על-תיכוני קנדי. לאחר מכן הבוגרים יכולים להגיש בקשה לאחד משלושת סוגי אשרות העבודה:

– אישור עבודה

– אישור עבודה לאחר סיום הלימודים

– אישור עבודה בשיתוף פעולה בינלאומי או התמחות

קנדה היא מדינה בעלת נוף עצום ומגוון, מהרי הרוקי ועד לחוף האוקיינוס האטלנטי. קנדה היא לא רק ההיסטוריה והתרבות העשירה שלה – יש לה הרבה מה להציע מבחינת הזדמנויות תעסוקה.

קנדה מציעה אפשרויות רבות של אשרת עבודה למי שמעוניין להגר למדינה זו. אשרות אלו מחולקות לשלוש קטגוריות: אשרות תושב ארעי, אשרות תושב קבע ואזרחות. אשרות תושב זמני ניתנות בדרך כלל רק לתקופת זמן מסוימת ויש הגבלות מסוימות על תנועותיו של המבקש במהלך תקופה זו. אשרות תושב קבע מאפשרות למבקשים לנוע בחופשיות בתוך קנדה וכן לנסוע מחוץ למדינה ללא כל הגבלה. האזרחות מאפשרת למועמדים את כל ההטבות של תושבות קבע, אך גם מעניקה להם זכויות הצבעה והגנה מפני גירוש או הדרה מקנדה בנסיבות מסוימות.

ישנם סוגים רבים ושונים של אפשרויות ויזת עבודה זמינות בקנדה, אז הקפד לדעת איזה סוג אתה צריך לפני הגשת הבקשה!

קנדה היא מדינה שיש לה רמת חיים גבוהה מאוד. הדולר הקנדי שווה יותר מהדולר האמריקאי, ולקנדה יש שירותי בריאות אוניברסליים וחינוך חינם.

תהליך אשרת העבודה לקנדה יכול להיות מסובך עבור אנשים שאינם מכירים אותו. ישנם שלבים רבים בתהליך, שכל אחד מהם צריך להתבצע בקפידה.

אם תרצו להגיש בקשה לאשרת עבודה לקנדה, תצטרכו למצוא מעסיק שיממן את בקשתכם. המשמעות היא שהמעסיק שלך יצטרך לבצע הערכה של כישוריך וניסיונך ולהראות שאין אזרח קנדי או תושב קבע זמין לתפקיד.

כמו כן, יהיה עליך לספק הוכחה לשליטה בשפה באחת משתי השפות הרשמיות של קנדה (אנגלית או צרפתית).

לקנדה יש מערכת הגירה פדרלית המופעלת על ידי הגירה, פליטים ואזרחות קנדה (IRCC).

כדי להיות זכאי לאשרת עבודה, עליך לקבל הצעת עבודה תקפה ממעסיק בקנדה. אתה יכול גם להגיש בקשה לעבודה עצמאית אם יש לך ניסיון עסקי מספיק.

כמו כן, עליך לעמוד בדרישות המפורטות בחוק הגנת הגירה ופליטים. לדוגמה, אסור שתהיה לך הרשעות פליליות שיהפכו אותך לבלתי קביל לקנדה.

קנדה היא מדינה המציעה הזדמנויות רבות למהגרים. למדינה יש כלכלה יציבה ורמת חיים גבוהה. יש לה גם מדיניות הגירה פתוחה.

עם זאת, למדינה יש כמה דרישות למי שמחפש להגר לקנדה. כדי לקבל אשרת עבודה בקנדה, עליך להיות בעל ניסיון עבודה מיומן של שנה לפחות בתחומך או להיות רשום לתוכנית חינוכית קנדית זכאית.