ההתעללות בגני ילדים אינה תופעה חדשה

ילדים בגנים חשופים להתעללות שונות. ילדים אחרים, מורים ואפילו ההורים יכולים להתעלל בהם. ישנן סיבות רבות להתעללות זו וחשוב שנדע עליהן כדי שנוכל לנקוט בצעדים הדרושים כדי למנוע את התרחשותה.

הסיבה הראשונה להתעללות היא חוסר ידע כיצד לטפל בילדים בצורה הולמת. זה מוביל להתנהגות לא הולמת כמו מכות, נזיפה וצעקות על הילד מה שגורם לילד להרגיש רע עם עצמו ומשפיע גם על בריאותו הנפשית.

הסיבה השנייה להתעללות היא היעדר מעורבות הורים בחיי הילד. הורים שאינם מבלים מספיק זמן עם ילדיהם נוקטים לעתים קרובות להתעלל בהם כדרך להפגין אהבה או לקבל מהם תשומת לב.

הסיבה השלישית להתעללות היא חוסר פיקוח בגן של מורים או הורים שמוביל לכך שילדים נשארים לבד עם ילדים אחרים או מסתובבים בכוחות עצמם שם הם מסתבכים או פוגעים בעצמם בתאונות.

הרביעי

הצעד הראשון להבנת ההתעללות בגני ילדים הוא לדעת מהי התעללות. התעללות יכולה להיות פיזית, רגשית, מינית ומזניחה. צורת ההתעללות הנפוצה ביותר היא פיזית ורגשית.

מחקר שנעשה על ידי הרשת הלאומית ללחץ טראומטי בילדים מצא שיותר ממחצית מכל הילדים שעברו התעללות עברו התעללות במסגרת בית ספרית. זה כולל גני ילדים וצהרונים.

גני ילדים הם מקום שבו ילדים אמורים להיות בטוחים מפגיעה ותמיד צריך להיות מישהו נוכח שיפקח עליהם.

ישנם מקרים רבים של תקיפה מינית בילדים המתרחשים במסגרות גן, כאשר הקורבן הצעיר ביותר הוא רק בן שנתיים.

מדי יום הולכים לגן כ-15 מיליון ילדים. בשנים האחרונות דווחו מקרים של התעללות בגני ילדים בכל העולם.

מהי התעללות?

התעללות היא כאשר מישהו פוגע או מתעלל באדם אחר, בדרך כלל ילד, על ידי מכה או גורם לו להרגיש רע. זה יכול להיות גם התעללות מינית.

מהן הסיבות שבגללן מתרחשת התעללות?

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים עשויים לרצות לפגוע בילד. חלקם כוללים כעס, קנאה ורצון לנקום במישהו אחר.

חלק מהאנשים שעברו התעללות בילדותם אולי לא יודעים שעברו התעללות עד שהם גדלים ומתחילים להרגיש כעס או עצוב ללא סיבה כלל. זה נקרא "זיכרונות מודחקים". הם אולי לא זוכרים מה קרה אבל הם יודעים שמשהו לא בסדר בחוויית הילדות שלהם כי הם מרגישים את זה בגוף שלהם למרות שהם עדיין לא יכולים לתאר את זה במילים.

איך מונעים מהתעללות?

ה

ההתעללות בגני ילדים היא תופעה עולמית.

התעללות בילדים יכולה להיות פיזית, רגשית או מינית. זה יכול להיות גם הזנחה. המתעללים הם בדרך כלל המטפלים או המורים של הילדים. הצורה הנפוצה ביותר של התעללות בילדים היא התעללות פיזית ורגשית. המתעללים משתמשים בכוחם כדי להפחיד ולשלוט בקורבנותיהם ולהתחמק מזה כי הם חושבים שהם זכאים לעשות מה שהם רוצים עם ילד.

ההשלכות של התעללות בילדים אינן רק פיזיות, אלא גם נפשיות וחברתיות. קורבנות עלולים להיות חרדים או מדוכאים כמבוגרים, מה שעלול להוביל להתמכרות לסמים או אלכוהוליזם על מנת להתמודד עם הכאב שהם חוו במהלך חייהם. חלק מהקורבנות עלולים אפילו להתאבד אם הם מרגישים שאין להם עוד תקווה.

לאחרונה ישנה מגמה בסין בקרב גני הילדים לשכור מורים שישמשו בייביסיטר לילדים בזמן שהם נשארים לבד על ידי הוריהם. הבעיה היא שחלק מהמורים האלה מתעללים בילדים כדי לקבל תגמולים מההורים.

ההתעללות יכולה ללבוש צורות רבות, אך אחת הנפוצות שבהן היא התעללות מינית. דווח כי התעללות מסוג זה מתרחשת כבר שנים ועדיין קשה לעצור אותה כי ישנן פרצות רבות במערכת המאפשרות למורים הללו לברוח מזה.

גן הילדים הראשון בארצות הברית נבנה ב-1856.

בשנים הראשונות, הרעיון של גני ילדים היה ללמד ילדים איך להתנהג ולהתנהג כמו מבוגרים.

בשנות ה-20, גני הילדים הפכו יותר ללמידה, ופחות ללמד ילדים כיצד להתנהג.

כיום ישנם סוגים רבים ושונים של גני ילדים: מונטסורי, וולדורף, רג'יו אמיליה וכו'.

ההתעללות בגנים היא בעיה גדולה שנמשכת כבר שנים רבות. ההתעללות יכולה להגיע מכל מבוגר בבית הספר או מילד אחר שנרשם לבית הספר. זה יכול להיות התעללות פיזית או התעללות רגשית.

התעללות בילדים בגנים היא בעיה מרכזית בסין. על מנת לתקן את הבעיה, יש כמה צעדים שצריך לנקוט. החשוב שבהם הוא לחזק את מערך הניטור ולוודא שבכל גן יש גננת מוסמכת.

בשנים האחרונות מספר הגננות גדל פלאים, אך עדיין אין מספיק אנשים לפקח על הגנים. בחלק מהגנים אין משגיח כלל, ובחלקם יש רק משגיח אחד או שניים ליותר מ-20 כיתות. היעדר הפיקוח מביא לעלייה בהתעללות בילדים מכיוון שקשה למורים לשים לב לכך כשהם עסוקים בתפקידי ההוראה ואין להם זמן לעקוב אחר הנעשה מחוץ לכיתותיהם.

בשנים האחרונות חלה עלייה במספר הדיווחים על התעללות בגני הילדים. לרוב, מקרים אלו קורים בגלל חוסר פיקוח או הכשרה מתאימה.

הילדים שעברו התעללות בגנים הם לרוב בני פחות מ-5 ובעלי מוגבלויות. הם גם נוטים להתעלל על ידי מטפל מאשר כל סוג אחר של אדם.

ההתעללות בגני הילדים היא בעיה מתמשכת שנמשכת כבר שנים. במקרים מסוימים, ההתעללות היא כה חמורה עד שהיא מובילה למוות. הבעיה אינה מוגבלת רק למדינה אחת, אלא ניתן למצוא אותה במדינות רבות ברחבי העולם.

על מנת לפתור בעיה זו, יש לבצע מספר צעדים. ראשית, צריכה להיות יותר מודעות לנושא ולמה שנחשב כהתעללות. שנית, צריך לקבוע יותר תקנות על מנת להגן על הילדים מפני התעללות מסוג זה. לבסוף, אנו זקוקים לדרך שבה ילדים שעברו התעללות או שראו ילד אחר מתעלל בבית הספר או במעון ירגישו בטוחים מספיק כדי לדווח על אירוע זה ללא חשש מנקמה מהמתעללים שלהם או מאלה שהיו עדים לכך.

בסין גילו הרשויות שהיו מקרים רבים של התעללות בילדים בגנים.

הרשויות חוקרות את ההתעללות בגנים וגילו שיש מקרים רבים של התעללות בילדים בגנים. זו בעיה רצינית שצריך לטפל בה באופן מיידי.

בשנים האחרונות גדל מספר מקרי התעללות בגני ילדים. הדבר נובע מחוסר פיקוח ומכך שלא תמיד גני ילדים ממוקמים במקומות בטוחים.

חשוב לציין שהתעללות יכולה לקרות בכל מקום, אך היא נפוצה במיוחד בגני הילדים מכיוון שלעתים קרובות הם אינם מפוקחים כמו במוסדות אחרים.

יש הרבה התעללות שקורה בגנים, ולכן חשוב להכיר את סימני ההתעללות.

חשוב להכיר את סימני ההתעללות כדי שתוכל להגיב ולעזור בעת הצורך. מדריך זה ילמד אותך מה הם אותם סימנים וכיצד להגיב אם אתה רואה אותם.