מגונה ציבורית היא פשע שבו אדם חושף את חלקיו הפרטיים או מבצע מעשי זימה במקום ציבורי

ההגדרה של מעשה מגונה בפומבי היא כל מעשה הפוגע בהגינות הציבור ומערב אדם אחד או יותר. מעשים מגונים אסורים על פי חוק, וניתן להאשימו כעבירה או עבירה פלילית בהתאם לחומרת המעשה.

ניתן להאשים מעשים מגונים כעבירה או עבירה פלילית בהתאם לחומרת המעשה.

מגונה פומבית היא פשע ברוב תחומי השיפוט. זהו מעשה של חשיפת איבר המין של אדם לציבור או לאדם אחר ללא הסכמתו. מגונה פומבית עשויה ללבוש צורה של הבזק, הכולל בדרך כלל זכר שחשף את איברי המין שלו לנקבה, או אקסהיביציוניזם, שבדרך כלל כרוך באדם החושף את איברי המין שלו בפומבי.

מעשים מגונים בציבור אינם חוקיים וניתן להעניש אותם בקנסות ובמאסר.

ברוב המדינות, חשיפה מגונה היא עבירה פלילית שעלולה לגרור קנסות, מאסר או שניהם.

Unsafe

מעשה מגונה בפומבי הוא עבירה בתחומי שיפוט רבים.

ההגדרה של מעשה מגונה בציבור משתנה בהתאם לתחום השיפוט, אך היסוד המשותף הוא שמדובר במעשה או תצוגה מינית המפרים את הנורמות החברתיות של הגינות. מעשים אלו מסווגים בדרך כלל כחשיפה מגונה, זימה פומבית ומגונה ציבורית.

מהו מעשה מגונה בפומבי?

בארה"ב, מגונה מוגדרת כ"חשיפה של איבר המין או הישבן של האדם לאדם שנמצא במקום, או לציבור, תוך התעלמות פזיזה אם אדם שעלול להיעלב או להתעצבן מהחשיפה". זה יכול לכלול חשיפה מגונה, כלומר כאשר מישהו חושף בכוונה את איברי המין או הישבן שלו כדי לספק סיפוק מיני את עצמו או מישהו אחר.

זה יכול לכלול גם התנהגות זימה וחשיפה מגונה. ניתן להגדיר התנהגות זימה כ"כל מעשה מגונה שעלול לגרום לפגיעה ברגישויות של האדם; כל מעשה הכרוך בטומאה מינית; כל מעשה מגונה גס". חשיפה מגונה אינה צריכה לכלול עירום, אך היא כרוכה בחשיפה לסיפוק מיני במקום ציבורי בו אדם אחר עלול להיעלב מהחשיפה.

Unsafe

ברוב המדינות, מגונה פומבית מתייחסת לחשיפת איבר המין של האדם. בתחומי שיפוט מסוימים, זה עשוי לכלול גם מעשה של יחסי מין במקום ציבורי.

מגונה פומבית היא בדרך כלל פשע מין. בתחומי שיפוט מסוימים, כמו קליפורניה וג'ורג'יה, אסור לגברים ולנשים כאחד לחשוף את איברי המין שלהם או לעסוק בכל פעילות מינית במקומות ציבוריים. בתחומי שיפוט אחרים, כמו יוטה וארקנסו, זה חל רק על אנשים שאינם לובשים בגדים המכסים את ישבנם או איברי המין.

UnsafeUnsafe

מעשה מגונה בפומבי הוא עבירה שדינה ענישה. זה פשע נגד החברה.

מעשה זה יכול להתבצע בכל מקום לרבות תחבורה ציבורית, קניון, משרד וכדומה. האדם מבצע מעשה זה מתוך כוונה להעליב או להעליב מישהו.

במדינות רבות, החוק מגדיר מעשה מגונה ככל הנעשה בפומבי שבו איברי המין או הישבן חשופים או מכוסים רק בתחתונים. זה כולל חשיפה של השדיים הנשיים, שעלולה להוות חשיפה מגונה.