עבירות מין הן כל פשיעה הכרוכה באקט מיני, בין בכוח ובין באיום בכוח

עבירות מין הן עבירה פלילית חמורה ויכולות להיות להן השפעות הרסניות על הנפגע. זה פשע שיכול לקרות לכל אחד, בכל עת.

עבירות מיניות הן סוג של אלימות מינית הכוללת כל מעשה או התנהגות מינית המבוצעים בכוח, הפחדה, כפייה או אמצעים אחרים ללא הסכמת הקורבן. תקיפה מינית יכולה להתבצע על ידי זרים, מכרים ובני זוג אינטימיים.

תקיפה מינית היא אחד הפשעים הכי פחות מדווחים באמריקה. מחקר מצא כי 54% מהאונסים לא דווחו למשטרה ו-98% מהאנסים לעולם לא ישהו יום בכלא.

עבירות מין הן כל מעשה פלילי שבו העבריין מקיים מגע מיני, בין אם הוא בהסכמה ובין אם לאו, עם קורבן. עבירות מין נקראות גם פשעי מין.

ישנם סוגים רבים של עבירות מין וניתן לסווג אותן לארבע קטגוריות: אונס, הטרדת ילדים, גילוי עריות וחשיפה מגונה. עבירות מין כוללות לרוב עבריין המכוון לקורבן שאינו מסוגל להתנגד או להגן על עצמו. פעמים אחרות הקורבן עשוי להיות צעיר מכדי להתנגד או לספר מה קרה.

עבירות מין הן מגע מיני בלתי חוקי עם אדם אחר ללא הסכמתו של אותו אדם. עבירות מין יכולות לנוע בין נגיעה לאונס.

עבירות מין הן אחד מסוגי הפשעים הנפוצים ביותר בארצות הברית, כאשר 1 מכל 4 נשים ו-1 מכל 6 גברים היו קורבן לאונס או ניסיון אונס בשלב מסוים בחייהם.

זה נושא רחב מאוד ויש הרבה דרכים לגשת אליו. בחלק זה נתמקד בהגדרת תקיפה מינית והשלכותיה.

עבירות מין הן סוג של פשע שלעתים קרובות לא מובן. חשוב להיות מודעים לסוגים השונים של עבירות מין ולאופן הגדרתן על מנת להימנע מביצוען.

ישנם סוגים רבים ושונים של עבירות מין, אך ניתן לחלק אותם לארבע קטגוריות: אונס, הטרדת ילדים, גילוי עריות ועבירות מין אחרות. אונס הוא העבירה החמורה ביותר משום שהיא כרוכה בחדירה לא רצויה ללא הסכמה. הטרדת ילדים כוללת כל סוג של מגע מיני עם קטין או מי שאינו יכול לתת הסכמה עקב מוגבלות נפשית או מחלה. גילוי עריות הוא כאשר שני אנשים קרובי משפחה מקיימים יחסי מין זה עם זה; זה כולל הורים וילדים, כמו גם אחים ובני דודים. הקטגוריה האחרונה כוללת כל סוג של פעילות מינית שאינה נכללת בשלוש הקטגוריות הראשונות, כגון אקסהיביציוניזם או מציצנות.

כמה תפיסות שגויות נפוצות לגבי עבירות מין כוללות חשיבה שרק גברים מבצעים את הפשעים האלה או שזה קורה רק בסמטאות חשוכות בלילה. במציאות, כל אחד יכול להתחייב

עבירות מין הן סוג של פשע שנתפס כהפרה של זכויותיו המיניות של הקורבן. העבריין מואשם בביצוע מעשה הנחשב לפוגע או מגונה בציבור הרחב. עבירות מין נעות ממגע מיני לא רצוי ועד אונס.

החוק מגדיר מהי עבירת מין ואת העונשים שניתן להטיל על עבריין, בהתאם לחומרת העבירה. עבירות מין מסווגות גם לפי חומרתן והאם הן מערבות ילדים, מבוגרים או שניהם.

עבירות מין הן פשע חמור ויכולות להיות להן השפעות ארוכות טווח על הקורבן. חשוב לדעת לזהות הטרדה מינית, תקיפה מינית ואונס.

עבירות מין מהוות דאגה גדולה עבור אנשים רבים. הם עשויים לפחד מתקיפה או שהם עשויים לרצות להגן על עצמם מפני עבריינים פוטנציאליים.

בחלק זה נדון בסוגים השונים של עבירות מין, השפעותיהן על הקורבן וכיצד ניתן למנוע אותן.

הסוג הראשון של עבירות מין נקרא "אונס". אונס הוא כאשר מישהו מכריח אדם אחר לקיים איתו יחסי מין ללא הסכמתו של אותו אדם. זה יכול לקרות גם כאשר אדם אחד משתמש בכוח או באיומים כדי לגרום לאדם אחר לקיים איתו יחסי מין. ישנם דברים רבים שעלולים לגרום לאונס כמו: חוסר איזון כוח, כעס ונקמה, שיכרון חושים (אלכוהול או סמים), חוסר שליטה עצמית עקב מחלת נפש או מוגבלות, ותחושת זכאי בגלל שמישהו נמצא בעמדת כוח על אדם אחר.

הסוג השני של עבירות מין נקרא "תקיפה מינית". תקיפה מינית כוללת מגע לא רצוי (כגון גישושים) ומין אוראלי/מין אנאלי לא רצוי

עבירות מין הן סוג הפשע הנפוץ ביותר בארצות הברית. תקיפה מינית היא כל סוג של מגע מיני או התנהגות המתרחשת ללא הסכמה מפורשת של הקורבן, וכוללת אונס, גישושים, הטרדת ילדים, גילוי עריות או אונס על פי חוק.

רוב האונסים מבוצעים על ידי מישהו המוכר לקורבן. כ-33% מהקורבנות ו-16% מהקורבנות נאנסו על ידי בן זוג או בן זוג בהווה או לשעבר; 28% מהקורבנות ו-12% מהקורבנות נאנסו על ידי חבר או מכר; 22% מהקורבנות ו-6% מהקורבנות נאנסו על ידי בן זוג אינטימי כמו חבר גר; ו-10% מהקורבנות ו-4% מהקורבנות נאנסו על ידי קרוב משפחה שאינו אביהם או אביהם החורג.

עבירות מין הן סוג הפשע הנפוץ ביותר באמריקה וברחבי העולם.

עבירות מין מוגדרות ככל מעשה שאדם מבצע הכרוך במגע מיני עם אדם אחר ללא הסכמתו. מגע מיני מוגדר ככל נגיעה באיברי המין, פי הטבעת או השד הנשי על ידי אדם אחר, ישירות או דרך לבוש. התעללות מינית היא סוג של עבירות מיניות הכוללות מעשים לא פיזיים כמו אילוץ מישהו לצפות בפורנוגרפיה, כפייה של מישהו להסתכל על תמונות עירום או סרטונים, והערות מיניות מפורשות למישהו.

רוב עברייני המין הם גברים. הרוב המכריע של הקורבנות הם נשים ונערות.

עבירות מין יכולות להתבצע על ידי אנשים זרים שתוקפים אנשים באקראי (תקיפה של זר), מכרים שמבצעים תקיפות נגד אנשים שהם מכירים (אונס מכר), בני משפחה שמבצעים תקיפות נגד קרוביהם (גילוי עריות), או אנשים שהורשעו בעבר בגין עבירות תקיפה מינית (רצידיביזם).

עבירות מין הן כל מעשה מיני המבוצע בכוח, או ללא הסכמה. עבירות המין הנפוצות ביותר הן אונס ותקיפה מינית. עבירות מין יכולות להתבצע על ידי גברים ונשים כאחד, והקורבנות יכולים להיות מכל מין או גיל.

עבירות מין הן פשעים שנענשים בכבדות בחברה. אם יורשע, העבריין יצטרך להירשם כעבריין מין לכל החיים. גזר הדין בגין הרשעה תלוי בחומרת הפשע ומשתנה ממדינה למדינה.

עבירות מין הן סוג של אלימות מינית ויכולות להתבצע על ידי מבוגרים נגד מבוגרים או מבוגרים נגד קטינים. עבירות מין אינן רק בלתי חוקיות, אלא הן גם בלתי מוסריות. הם מהווים פגיעה בגופו של הנפגע ובזכותו לאוטונומיה אישית.

עבירות מין כוללות: תקיפה מינית, הטרדת ילדים, אונס על פי חוק, גילוי עריות, מציצנות, אקסהיביציוניזם וזנות.

תקיפה מינית היא כל סוג של מגע מיני או התנהגות המתרחשת ללא הסכמה מפורשת של הקורבן. העבריין עשוי להשתמש בכוח פיזי כגון הצמדת הקורבן או החזקת הקורבן; איומים כגון פגיעה פיזית בקורבן או במישהו הקרוב אליו; איומים מילוליים כגון איומים להרוג אותם אם הם לא יצייתו; מניפולציה על ידי משחק על הפחדים שלהם, למשל אם נאמר להם שיש אקדח בחדר כשאין כזה; תקיפה בסיוע אלכוהול/סמים כאשר אדם אינו יכול להסכים עקב היותו שיכור (או מסומם) באמצעות שימוש מרצון